Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

 

 

Kişisel bilgilerin mahremiyeti ve güvenliği konusu,Bebefix.com un  faaliyet göstermekte olduğu sektörde sunduğu hizmet, çalışma prensipleri ve kurumsallığı çerçevesinde esaslı bir yer teşkil ettiğinden, son derece önem arz etmektedir.

Sitede ziyaretçilerden ad, soyad, doğum tarihi, iletişim ve adres bilgileri gibi kişisel bilgilerin talep edilmesi halinde bu bilgiler, güvenli bir şekilde kendi amaçlarımıza yönelik olarak kullanılmak üzere sistemimizde saklanacak olup, hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.

Bebefix.com hiçbir kurumsal veritabanı arasından veri transferi / veritabanı ticareti yapmaz.

Ziyaretçilerimizin sitenin hangi bölümlerine daha çok ilgi gösterdiğini ve websitemize kaç kere ziyaret ettiklerini belirleyebilmek amacıyla kullandığımız teknolojilerde ise, herhangi bir veri kişisel bazda analiz edilmemekte, yalnızca anonim (isimsiz / kimliksiz) olarak toplanan bilgiler site ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için istatistiksel amaçlarla değerlendirilmektedir.

Bu kapsamda her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı Bebefix.com sorumlu tutulamaz.