Filtreleme

  İncelediğiniz Ürünler

Infiniti Baston Bebek Arabası
  Haberler

Hakkımızda


 
BEBEFİX KİMDİR ?

Firmamız 1983 yılında kurulmuş yaklaşık 25 yıllık bir firmadır. 2003 yılında İç Anadolu'nun en büyük Bebek mağazaları arasında yer alan Baby Land hizmete açılmıştır.Baby Land Bebefix bu mağaza stoklarına dayalı bir e-ticaret portalıdır.Firmamız salt ofis mağazacılığı yapmayıp , satışa sunduğu ürünlerin bir çoğunu aktif perakende mağazacılığını yapmaktadır, bir kısım üründe üreticilik bir kısım üründe ise bölge distribütörlüğü yapmaktadır. Bir çok üründe stoklu satış yapılmaktadır.   
Alışveriş sitemizde satılan ürünlerin  doğrudan  , üretici  , ithalatçı ve distribütör  firmalar ile yıllardır bayiilik ilişkisi içerisinde çalışmaktadır.(Kraft,Baby Hope,Chicco,Pilsan,Nuk,Bebedor,Yonca,Ümit,Bisan,Bianchi ,Salcano,Ümit Bisiklet, Peg Perego... ) Sanal pos uygulamalarında bankalar çok titiz davranmakta ve güven sorunu olabilecek firmalarla kesinlikle çalışmamaktadır. Bu güvenin eseri olarak Türkiyenin en büyük bankaları firmamız ile işbirliği yapmıştır. Sanal mağazamızda  şuan 8 bankanın sanal posu kuruludur.Satılan ürünler spot değildir... Tüm ürünler üretici firmaların vermiş olduğu asgari 2 yıllık garantiye sahiptir.


 
ALDIĞIM ÜRÜN NE ZAMAN GELİR ?

Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız mailler ile sizi siparişinizin her safhasında  bilgilendirmektedirler. Sitemizde 09.00-19.00 arasında verilen online destek destekten devamlı bilgi alabilirsiniz. Çok nadiren de olsa  10.000 çeşit ürün içerisinde kendi stoklarımızda veya tedarikçi stoklarında kalmayan ürünlere ilişkin ödemeleriniz 7 gün içinde kredi kartına iade edilir.
Kredi Kartı bilgilerinizin teknik olarak bizim görmemiz veya bir başkasının eline geçmesi imkansızdır. Ödeme sayfamızda 128 bit ssl güvenlik sertifikası kullanılmaktadır. Bu hususta kanunların yüklediği sorumlulukların bilincini taşımaktayız.
6 yıldır faaliyet gösteren sanal mağazamız hakkında şikayet sitelerinde çözülmemiş çok az şikayete rastlanmaktadır.Buda müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemin göstergesidir. Firmamız kanun , tüzük ve yönetmeliklerle düzenlenmiş tüketici haklarına tam olarak saygılı olma sözü vermiştirKAPSAM

www.bebefix.com sitesi üzerinden gerçekleştirilen satışlar işletmeden son tüketiciye (B2C) ve işletmeden işletmeye (B2B) olmak üzere iki şekildedir. Sitede 17 ürün grubunda, 10 binden fazla ürün seçeneğiyle, geniş ürün seçeneği sunuluyor. Türkiye'nin her yerine dört iş günü içinde "kapıya garantili teslim" imkanı da sağlıyor.Ayrıca Türkiye'de tam 3 bin yerde şubesi olan Ptt alt yapısını kullanarak tüm ürünlerini müşterilerine ulaştırıyor. Alışveriş sitesiyle mağazacılık sisteminin birleştirildiği sitenin, tasarımı da alışveriş merkezi mantığı ile uygulanmış.

17 ana kategoriden  oluşan alışveriş sitemizde her kategoride farklı ürün grubu ve markalarına yer veriliyor. Markaya göre arama kolaylığı sunan site dünyanın ve Türkiye'nin en iyi markalarına tek tıkla ulaşmanızı sağlıyor.


İDARİ YAPIMIZ
     
Site Genel Editörü  Mehmet KURT
Satın Alma  Burçin DAĞ
Sevkiyat  Bekir ÖZDEMİR
Bilgi İşlem  Gökhan ULUDAĞ
Grafiker  Gökhan ULUDAĞ
İçerik Yön.   Burçin DAĞ - Ufuk DOĞAN - Ebru KENDİR
Ulaştırma   M.Ali ERTURAK - Nurullah AYDIN
Muhasabe  Yasemin KARADAĞ
Site Muhasebesi    Nurdan BULUT
    


KALİTE POLİTİKAMIZ
 
E-ticaret sektöründe satış öncesi ve satış sonrası maksimum hizmet vermek, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda çözümler oluşturarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, kalite politikamızın temel unsurlarını oluşturmaktadır. Bu unsurlar doğrultusundaki faaliyetlerimiz ile Türkiye'de Internet üzerinden alışverişin güvenlik ve hizmet standartlarının yükseltilmesine katkı sağlanması amaçlanmaktadır.

Müşterilerimize ekonomik fiyatlarla, hızlı ve güvenilir hizmet verme prensipleri içerisinde; beklentilerini en uygun şekilde karşılamak; çalışanlarımızın sosyal güvenliğini üst düzeyde sağlayarak, katılımcı, çağdaş, teknolojik ve modern yönetim ilkeleri ile çalışmalarımızı sürdürmek, temel ilkelerimizdir.
Hizmet Politikası Esaslarımız Aşağıdaki Şekildedir;
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini zamanında ve en uygun karşılamak
  • Sürekli gelişimi ilke olarak benimsemek,
  • Ekonomik, hızlı ve güvenilir hizmet sunmak,
  • Hizmet kalitesi konusunda istikrarlı bir başarı çizgisi elde etmek, firma bünyesinde sürekli bir gelişim sağlayabilmek,
  • Çalışmalarımızın değişen şartlara ve gelişien teknolojiye paralel olarak, kalite yönetim sistemine uygun, verimli ve etkin yürütülmesini sağlamak.